Replacement for 12V 1.5A AC-DC LED Driver Model GQ18-120150-AB
Sale Sold out
Tax included. Shipping calculated at checkout.
This is a High Quality Mains AC-DC Switching Adaptor Power Supply.
Wall Mounted
1.5M Cable Length
CE Certified
Velcro Cable Tidy
12.0V 1.5A 18.0W
12V 1.5A is perfect for anything 1.5A and below as amperage isn't forced.
Connector size = 5.5mm x 2.1mm / 2.5mm (The inner spring inside the connector closes to 2.1mm and opens to 2.5mm)