Replacement for 24V 2.5A Switching Adapter Intermac Model WDS060240
Sale Sold out
Tax included. Shipping calculated at checkout.
Top Quality Desktop AC-DC Switching Adaptor Power Supply.
The Technical Specifications are as follows -
Output: DC 24V - 3.0A (perfect for 3A or below)
Connector Size - 5.5mm Outer x 2.1mm or 2.5mm Inner (has the inner spring to allow 2.5mm or 2.1mm)