Replacement for 31VDC MAX 3.6W LED Driver Model WD-310036-IP20
Sale Sold out
Tax included. Shipping calculated at checkout.
Brand New UK Mains AC-DC Switching Adaptor Power Supply for your Item as listed in the Title.
COMES WITH A SPECIAL EXTENSION TO MAKE THE CORRECT CONNECTION YOU NEED.
The Technical Specifications are as follows -
Input : 100-240v ac 50/60Hz
Output: DC 30V - 0.5A